Jesteś tutaj

Kultura i Sztuka

24.07.2014 szukam inwestora 20 tys

Jak w temacie szukam inwestora(kwota 20 tysięcy) do otwarcia nowego Klubu Malucha działającego w Poznaniu, pieniądze potrzebne na zakup zabawek, mebli, pomocy dydaktycznych itp ogólnie wyposażenia, proponuje w zamian oddać w/w kwotę w 6 ratach tzn 

październik rata 1- 3 tys

listopad rata 2- 3 tys

grudzień rata 3- 3 tys

styczeń rata 4- 3 tys

luty rata 5 -3 tys

marzec rata 6 - 5 tys

dodatkowo proponuje przez okres wrzesień- czerwiec 2012/2013 1 tysiąc zarobku w zamian za pożyczkę

19.12.2013 Obrazy - producent obrazów drukowanych na płótnie

Time4Art oferuje wysokiej jakości cyfrowe obrazy – jeden z najnowocześniejszych trendów aranżacji wnętrz.
Dzięki technologii Digital Art i najwyższej jakości tuszom przenosimy wzory na płótno, a następnie starannie naciągamy na świerkowe krosna. Nasza oferta umożliwia także Państwu zakup samego wydruku na płótnie bez wewnętrznej ramy obrazu. 

Ewenement: zadrukowane boki obrazu, co umożliwia bezpośrednie zawieszenie go na ścianie bez konieczności oprawiania w ramy. 

19.12.2013 Biżuteria artystyczna

soloart biżuteria autorska 
Wykonuję autorską biżuterię ze srebra, kamieni, kryształów Swarovskiego. Wszystkie projekty w pojedynczych egzemplarzach. W ofercie naszyjniki, bransolety, kolczyki. Jestem zainteresowana współpracą ze sklepem, galerią, w zakresie sprzedaży.
 
Telefon: 509057505

11.12.2013 Pilnie nawiążę współpracę z malarką(pejzaże, portrety)!

Galeria w Lęborku pilnie nawiąże współpracę z artystami (Malarstwo) np. absolwenci ASP, w celu wystawienniczym i handlowym. Zapraszam! Anna
 
Telefon: 796942888
 
 

11.12.2013 Wyprodukuję muzykę do reklamy, prezentacji

Ofertę kierujemy do firm które zamawiają wykonanie reklam do radia, telewizji, pokazów plenerowych czy do prezentacji lub do przedstawień teatralnych. 
Moje studio wykona muzykę jaką tylko chcesz (np podobną do znanego utworu) .
Posiadamy studio nagraniowe i profesjonalne brzmienia. 

11.12.2013 Cover band poszukuje menagera na Europe

Witam Serdecznie

Druga Strefa Cover Band
Poszukuje menagera na kraje europejskie.
Posiadamy anglojezyczny repertuar, władamy jezykami: niemieckim, angielskim, francuskim.

Interesują nas szczególnie zlecenia w środku tygodnia na imprezach firmowych i innych

Więcej o zespole na www.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.

Łukasz Pietras
 
Telefon: 506 364 022

10.12.2013 Szukam wspólnika!

Witam, mam pięknie wyposażoną Galerię Artystyczno Językowa. Szukam wspólnika do przebranżowienia jej na szkołę językową lub Sklep-galerię ze sprzedażą ładnych rzeczy( obrazy, art art deco mitp). Mam swoich klientów, lokal wysposażenie, sprzęty, trochę brakuje mi kapitału na realizację jednej z tych dwóch opcji, czekam na propozycje! Jetsem bardzo otwarta.
 
Telefon: 796942888

10.12.2013 Rękodzieło

Jestem, rękodzielniczką, wykonuję na zlecenie rękodzieło szydełkowe i haft krzyżykowy, proszę zapoznać się z moją ofertą, Moja oferta obejmuje szeroki asortyment szydełkowy- ozdoby świąteczne, obrusy serwety, a także odzież niemowlęca, kocyki dziecięce z włóczki, ubranka do chrztu, podejmę się każdego zlecenia, często sama projektuję wzory, jestem otwarta na wszelkie propozycję
https://plus.google.com/u/0/photos/101700341221674539140/albums

09.12.2013 Musical dla dzieci - zysk + reklama!!!

Witam serdecznie!

Nasza Agencja Artystyczna pilnie poszukuje inwestora, który pomoże w pierwszym etapie produkcji musicalu familijnego. Premiera przewidziana jest na połowę listopada 2013r., spektakl będzie wystawiany stacjonarnie w Warszawie i wyjazdowo, głównie na terenie Polski.

Spektakl stworzą doświadczony reżyser i doskonały choreograf, a na scenie znajdą się aktorzy współpracujący m.in. z Teatrem Narodowym, Teatrem Roma, Teatrem Rampa i Teatrem Muzycznym w Gliwicach. Płyta ze ścieżką dźwiękową zostanie wydana w Magic Records (Universal Music Polska).

09.12.2013 Fotografia produktowa

Aby być dziś konkurencyjnym na rynku potrzeba nie tylko ciekawego produktu, czy mechanizmów wyróżniających nas z pośród konkurencji ale także bardzo dobrze przygotowanej oferty – także w postaci wizualnej. W celu budowania dobrego wizualnego wizerunku produktu czy usługi wykorzystujemy fotografie która ma decydujące znaczenie kiedy sprzedajemy usługę lub produkt
Fotografia produktowa w moim wykonaniu

Strony

Subskrybuj Kultura i Sztuka