Jesteś tutaj

Praca

11.12.2013 Praca Wrocław - Radca prawny

Kancelaria Waszczuk i Partnerzy Spółka Partnerska Radców Prawnych Oddział we Wrocławiu poszukuje radcy prawnego do pracy. CV oraz listy motywacyjne prosimy kierować na adres mailowy wroclaw@waszczuk.pl lub poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.waszczuk.pl.

Telefon: 71 7948727

09.12.2013 Apteka w Piekarach Śląskich zatrudni magistra

Nowo otwierająca się Apteka Słoneczna w Piekarach Śląskich zatrudni magistra farmacji.
CV + list motywacyjny, proszę kierować na adres: aptekasloneczna@onet.eu
W temacie proszę zaznaczyć miejscowość (tj. Piekary Śląskie) do której jest wysyłana aplikacja.

09.12.2013 Omega Kancelarie Prawne Poszukują Prawników

Omega Kancelarie Prawne w związku z otwarciem nowych oddziałów Kancelarii poszukuje osoby na stanowisko:

Prawnik/Aplikant 2 Roku/ Radca Prawny/Adwokat
Miejsce pracy: Dzierżoniów
Nr Ref.: Prawnik/Aplikant/Radca Prawny/Adwokat Dzierżoniów

09.12.2013 Prawnik ds. prawa unijnego

Zatrudnimy prawnika specjalizującego się w prawnie unijnym, do pracy zdalnej, prosimy o CV na adres: hs421@wp.pl lub kontakt telefoniczny.

Telefon: 601424490

05.12.2013 Współpraca, inwestycje, lokata depozytowa, duży zysk

Autoryzowany przedstawiciel szwajcarskiej firmy, poszukuje współpracowników z doświadczenie przy sprzedazy nowego bardzo dobrego produktu finansowego : Lokata kapitałowa w depozty gwarantowany ( złoto ) pewna premia gwarantowana do 18% i Premia tradingowa. srednio ok 12 %i więcej . Atrakcyjne warunki prowizyjne uzależnione od wielkości sprzedaży lokat .
Zainteresowanym współpracą, wyślemy oferte i warunki . Tylko poważne zapytanie z rejonem działania . Cała Polska, wylącznośc na danym terenie, 100 km od m. zamieszkania.

Telefon: 798201032

05.12.2013 Student / Studentka Prawa

W związku z rozwojem Polskiego Centrum dla firm oraz rodzin mieszkających w Wielkiej Brytanii.

Poszukujemy studentów/studentki prawa do współpracy. Wsparcie w planowaniu, organizowaniu i wykonywaniu bieżących zadań biura, a w szczególności:... - przygotowywanie projektów pism procesowych oraz umów...

05.12.2013 spawacz jednej z metod 111,135,136 lub 141

Praca dla spawaczy metody 111, 135, 141 w Niemczech:

Wymaga nia:
-znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
-akt ualny certyfikat jednej z metod spawania T/P BW 1.3
-doświadczenie zawodowe minimum 2-letnie
-umiejętn ość spawania grubszych elementów

Wymaga ne dokumenty:
-cv po niemiecku
-ksero certyfikatu

Oferu jemy:
-umowę o pracę z pracodawcą niemieckim
-zarobek – 10.5 – 12 EURO / BRUTTO/ H + 4.5 EURODIETY za każdą przepracowaną godzinę
-zakwatero wanie – koszt – 15 – 20 EURO za dobę

05.12.2013 Pracownik produkcji

Agencja Pracy Max Power Sp. z o.o. (agencja pracy: certyfikat o numerze rejestru 5944) dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkującej elementy do telewizorów na terenie Biskupic Podgórnych, poszukuje osób do pracy na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI (nr ref. PP/10)
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (koło Wrocławia)
Dojazd: bezpłatny z wielu różnych miejscowości m. in. : Karczowice, Ciepłowody, Pieszyce, Dzierżoniów, Jedlinka, Środa Śląska, Kąty Wrocławskie, Lisowice, Legnica, Ząbkowice Śląskie, Jawor, Wałbrzych, Bielawa, Świdnica, Świebodzice i inne

05.12.2013 MENAGER DS. LOGISTYKI I DROBNICY

Miejsce pracy: Gdańsk lub Piotrków Trybunalski

OPIS STANOWISKA:
- stworzenie i  uruchomienie  procesów logistyczno-magazynowych
- zarządzanie gospodarką logistyczno-magazynową
- nadzór nad siecią magazynów
- kontakt w zakresie logistyki z dostawcami usług oraz stały monitoring rynku usług transportowych
- nadzór nad zespołem magazynierów i spedytorów drobnicowych
- obsługa systemu oraz prowadzenie pełnej  dokumentacji (kontrola faktur, przygotowywanie dokumentacji celnych, archiwizacja dokumentacji przewozowej)

05.12.2013 KIEROWCA, KAT. C.

KIEROWCA, KAT. C. Wymagania: aktualne badania lekarskie i psychotesty, kurs na przewóz rzeczy.
Baza Firmy - Pruszcz Gdański /Będzieszyn/. Telefon: 601-65-98-78

Strony

Subskrybuj Praca